Pristatymas/Grąžinimas

ApsaugokNamus.lt prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Klientas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu Klientui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Kliento kaltės arba dėl nuo Kliento priklausančių aplinkybių.

Prekių pristatymo įgaliotas atstovas: OMNIVA LT UAB

Pagrindinis biuras: Perspektyvos g. 22, LT – 52104 (buvęs Ateities pl. 43, LT- 52119) Kaunas 

Prekių pristatymas Lietuvoje:prekes pagal jūsų pasirinkima galime pristatyti į Jūsų pasirinktą Omnivą paštomatą: paslaugos kaina 3 Eurai arba tiesiai jums į namus pristatys Omniva kurjeris, paslaugos kaina 5 Eurai

Prekių grąžinimas: ApsaugokNamus.lt pirkėjas (vartotojas) turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekės, jei ji nebuvo naudojama, sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, tai yra prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas prekės komplektines dalis. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas. Pardavėjui apie sutarties atsisakymą turi būti pranešta el. paštu info@apsaugoknamus.lt arba raštu, adresu Centrinė 18, Margininkai, Kauno raj., 53180 

Pranešimas turi būti pateiktas per nustatytą terminą (keturiolika kalendorinių dienų).

Prekė grąžinama siunčiant ją adresu Centrinė 18, Margininkai, Kauno raj., 53180.

Pirkėjas privalo kartu su grąžinama preke pateikti informacinį raštą (užpildoma Prekes grąžinimo aktas), kuriame nurodoma: 

  • pirkėjo vardas, pavardė 
  • banko sąskaitos numeris bei banko pavadinimas
  • grąžinimo priežastis(neprivaloma)

Sąskaitos savininkas turi sutapti su pirkėju. Visas išlaidas, susijusias su prekės siuntimu, siuntėjas (pirkėjas) apmoka pats.

Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę ir jos pristatymo išlaidas. 

Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pristatyti su preke).

 Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą-faktūrą ir užsakymo numerį. Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

 Prekių grąžinimui be išvardytų sąlygų taikomos ApsaugokNamus.lt taisyklės ir kiti Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai.